Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 21:21
 
Dr.Muhammed Karabulut; ''Aday olmayacağım''
Dr.Muhammed Karabulut; ''Aday olmayacağım''
GÜNDEM Haberi
Dr.Muhammed Karabulut; ''Aday olmayacağım''

Kulislerde Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı olacağı yönünde konuşulan Dr. Muhammet Karabulut, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda aday olmayacağını belirtti.

 

Aday Adayı Olmamaya Karar Verdim

 

Dr. Muhammet Karabulut ; 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Dilovası'nda Aday Adayı olup olmayacağımla ilgili sorularla karşılaştığım için bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum.

Yıllardır Dilovasında görev yapan ve sizinle yaşayan bir kardeşiniz olarak sizi ve Dilovasını gerçekten çok seviyorum. Dilovası Halkının göstermiş olduğu bu teveccüh ve samimiyeti tahdis-i nimet suretinde kabul ediyorum. Arkadaş, dost ve hastalarımdan bir kesim Belediye Başkanlığı yoluyla Dilovasına hizmet edebileceğimi düşünmüş olmalılar ki ısrarla aday adayı olmamı istediler. Ama dinimizce de farz olan istişareye başvurmadan böyle önemli bir konuda karar vermek doğru olmazdı. Bundan dolayı başta ailemle, dostlarımla, arkadaşlarımla ve fikirlerine çok önem verdiğim siyasi büyüklerimle yaptığım istişare neticesinde aday adayı olmamaya ve Hekim olarak Dilovasına hizmet etmeye devam etmeye karar verdim. Hakkımızda hayırlısı olması için dua ediyorum.

Benim de gönül verdiğim partiden aday adayı olmuş tüm değerli arkdaşlarıma başarılar diliyorum. Kendisi ve Dilovası için en hayırlı kişinin olmasını temenni ediyorum''dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dr.Muhammed, Karabulut;, ''Aday, olmayacağım'',
Yorumlar
Haber Yazılımı