Haber Detayı
19 Eylül 2018 - Çarşamba 11:52
 
Dilovası Şehit Can Duyar İlkokulu inşaat kaldı
Dilovası Diliskelesi Mahallesi'nde eğitim veren Dilovası Şehit Can Duyar İlkokulu'nun eğitim öğretim yılına inşaat halinde girmesi velilerden tepki aldı.
EĞİTİM Haberi
Dilovası Şehit Can Duyar İlkokulu inşaat kaldı

Dilovası Şehit Can Duyar İlkokulu'nda yapılan tadilat çalışmaları ilk ders ziline yetişmediğı tahmin ediliyor. Öğrencilerin okula geldiğinde dev hafriyat, moloz ve inşaat çöpleri ile karşılaşması velileri kızdırdı. Bazı velilerin okulun bahçesinde bulunan inşaat iskelesini güvenli bulmayarak çocuğunu eve geri getirdiği iddia edildi. Velilier yetkilileri bu okulda ki çalışmaları biran önce bitirmeye davet etti.


TADİLAT GEPKİM'İNDİ
18 Temmuz'da ‘Eğitime 100 Destek Kampanyası‘ çerçevesinde  Gebze V.Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (GEBKİM)  Eğitim Araştırma ve Sağlık Vakfı tarafından Dilovası Şehit Can Duyar İlkokulu tadilatının yapılması üzere  protokol imzalanmıştı. İmza törenini Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımı ile gerçekleşmişti. Protokol İmza törenine;  Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un yanı sıra GEBKİM Eğitim Araştırma ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aracı ve İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik katıldı. 


Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Şehit, Can, Duyar, İlkokulu, inşaat, kaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı