Haber Detayı
28 Şubat 2018 - Çarşamba 16:55
 
Dilovası İyi Partide dayanışma günleri başlıyor
Geçtiğimiz haftalarda İlçe ana kademesini oluşturan Dilovası İyi Partide, Kadınlarda yeni çalışma metodları geliştirerek Partiye kadınların siyaset yapabilmesi için çalışmalara başladı
- Haberi
Dilovası İyi Partide dayanışma günleri başlıyor

Dilovası’nda kısa bir süre önce yapılanan ve her geçen gün büyüyen İyi Parti de herşey yolunda gidiyor. Ana kademeden sonra İlçe gençlik kolları ve Mahalle teşkilatlarının yapılanması İçin çalışmalar devam ederken bir yandan da Bayan yöneticiler alternatif programlar İle kadınları partiye çağırarak Dilovası siyasetinde kadınlarından söz sahibi olabilmesi ve aktif çalışabilmesi için her çarşamba günleri kadın dayanışma toplantıları yapmaya başladılar. İlçe Yönetim toplantısında İlçe Başkanı Emin Yılmaz ve diğer yöneticilerinde büyük destek verildiği görüldü. 

İSTİŞARELER EDİYORLAR

Kadınlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Makbule Bildir Başkanlığında yapılan dayanışma toplantısının ilki İlçe teşkilat binasında yapıldı. İlk olmasına rağmen verimli geçilen toplantıda kadınların evlerde yapmış olduğu yiyecekleri de gelen misafirlere ikram ederek, İstişareler ettiler. İlçe Başkan Yardımcısı Burcu Üveyik, Sosyal Faalşyetlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Melahat Tamcı ve sosyal Kültürel faaliyetlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Meral Pırtı’nın da katılımıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Kadınlardan Sorumlu Başkan, Makbule Bildir; Dilovası’nda bayanların siyaset yapabilmesi için daha gerçekçi bit siyasi yapılanmanın içinde olması İçin her çarşamba sadece bayanların olduğu İlçe binasına tüm bayanları beklediğini söyledi. Bayan bir genel başkanın olması ve iyi partinin ayrıca bir kadın dayanışma gücünün oluştuğu parti olmasının da çok büyük avantaj olduğunu belirterek tüm bayanları her çarşamba İlçe binasına davet ettiklerini belirttiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, İyi, Partide, dayanışma, günleri, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı